Spiningavimo varžybų Rubikiai 2018 rezultatai

Nr. Komanda Dalyvis Dalyvis Svoris gr. VIETA Didžiausia žuvis gr.
29 Žiogeliai 79 Julius Balčius Rimas Židonis 5126 1  
14 Bitrolas Saulius Girkus Rolandas Brauka 4960 2 Ešerys 864
56 Utenis 2 Mantas Kulionis Andrius Gudelis 4824 3  
46 Karosas Tomas Azeravičius Žydrius Spundzevičius 4704 4 Lydeka 2546
16 Visaginas Karolis Juodagalvis Edvinas Filipavičius 4616 5  
50 Zero Justas Antanavičius Edgaras Gaučys 4034 6  
52 Tamošiai Tomas Dūda Toma Čyžas 3996 7 Lydeka 3996
54 AŽL 1 Edvinas Apčinikovas  Algirdas Narbutas 3300 8  
33 Du Velniai ( Antkranto.lt ) Robertas Pranckevičius Rišard Snieško 2614 9  
26 Beržtalis 1 Gintaras Ašmenavičius Rimas Samulionis 2480 10  
35 AŽL Bočiai Barzdočiai Nerijus Sabockis  Andrius Bimba 2378 11  
59 Dzūkas Eimantas Keršys Gintaras Keršys 2026 12  
51 AŽL Šarūniukas Ir Kamaliukas Šarūnas Paulaitis Rimvydas Kalinka 2004 13  
60 AŽL Geležinis Lydys Andrius Irkinas Rokas Vilutis 1794 14  
11 Auksinis Starkis 67 Almantas Baltrūnas Virginijus Čypas 1728 15 Lydeka 1728
5 2KA Artūras Kavaliauskas Aivaras Kavaliauskas 1496 16  
39 Ešerys Egidijus Kamarauskas Donatas Leišis 1256 17  
44 Auksinis Ešerys Almantas Veteikis Marius Vilutis 1198 18  
3 Salaris 2 Irmantas Žalnieriūnas   1100 19  
7 Trans-In Marius Pačerinskis Aleksandras Staško 950 20  
10 Auksinis Starkis 2 Artūras Budzilavičius Robertas Bičiūnas 940 21  
19 Mailius Mindaugas Stankevičius Justas Gečys 896 22  
37 Afra Rytis Bernotas Marius Marcinkevičius 858 23  
30 Leliūnai Algirdas Maldeikis Eimutis Butkus 828 24  
13 Gelmių Monstrai Egidijus Galvidis Jolanta Galvidienė 822 25  
42 Krym - 3 Viktoras Vadapalas Vitalijus Gasiūnas 790 26  
45 Megalodonas SA Skirmantas Giedraitis Arūnas Buckus 540 27  
40 Ne Ta Diena Justis Tauteris Marius Skeirys 529 28  
57 Alsa Aleksandras Abramovas Saulius Majauskas 524 29  
41 Salaris 1 Liudas Sriubiškis Liudas Stulginskis 512 30  
15 Utenis Keitech Gustas Juozelskis Mantas Žvirblis 426 31  
8 Kamikadzės Evaldas Stukonis Eimantas Puodžiūnas 304 32  
21 Nesiseka Rokas Butavičius Andrius Butavičius 194 33  
58 MUV - 3 Vitoldas Dedela Andrius Svirnelis 158 34  
63 Plėšrūnai Marius Sukackas Giedrius Kanevičius 150 35  
2 Kaunakiemis VE Vaidas Labanauskas Edgaras Micevičius 134 36  
25 Ant Bangos Širvėna Vytautas Briedis Gedmintas Briedis 134 37  
1 Rapala Pro Team Vytenis Pranskevičius Ramūnas Paškevičius 0 38-63  
4 Fishing For Fun Darius Mikalajūnas Alexander Girtsenko 0 38-63  
6 Varliamušiai Laimis Agafanovas Ramūnas Jasevičius 0 38-63  
9 Statybininkai Vaidas Grinsevičius Arnoldas Verbickas 0 38-63  
12 Dembava Artūras Ruzas Domantas Keršys 0 38-63  
17 Žvejys.lt Robertas Rugys   0 38-63  
18 Ryba Algirdas Tamelis Arūnas Stankevičius 0 38-63  
20 Tomas Tomas Pušinskas   0 38-63  
22 SKU Gita Opulskienė Kęstutis Opulskis 0 38-63  
23 Senoliai Pavelas Sakovičius Pavel Kolesnik 0 38-63  
24 Starkis Vytis Šulinskas Vidmantas Kairaitis 0 38-63  
27 Beržtalis 2 Mindaugas Rusinas Kęstutis Minkevičius 0 38-63  
28 Spiningavimas.lt Panevėžys Arminas Kazėnas Vidmantas Stankevičius 0 38-63  
31 Megalodonas Tomas Turčinskas Vaidas Ramanauskas 0 38-63  
32 Manchester Utd. Andrius Keras Tautvydas Kravčelis 0 38-63  
34 ZMK Deividas Kaušikas Eimantas Kaušikas 0 38-63  
36 AŽL 69 Arnas Šajevičius Kipras Pakeltis 0 38-63  
38 Kabliai Donatas Morkūnas Tomas Budrys 0 38-63  
43 Geležinis Lydys Tadas Zubrickas Mantas Simonavičius 0 38-63  
47 Bratkos Audrius Vanagas Arvydas Vanagas 0 38-63  
48 Utenis Algis Kalinauskas   0 38-63  
49 Gelmių Valdovas Marijus Maceinas Tomas Levickas 0 38-63  
53 Kitam Krante Tomas Einoris Audrius Jaseliūnas 0 38-63  
55 Modulis Gintaras Verikas Kazimir Mazurkevič 0 38-63  
61 W Deividas Graužinis Linas Banys 0 38-63  
62 Kelmai Mantas Vytaitis Jonas Jarusevičius 0 38-63  
      Viso pagauta: 65.323 kg    
Copyright 2011 Spiningavimo varžybų Rubikiai 2018 rezultatai - Anykščių žvejų lyga. Anykščių žvejų lyga
Joomla Templates by Wordpress themes free