Mūsų tikslai

Pagrindinis mūsų tikslas - gerai praleisti laiką, ka mes sėkmingai darėme ir iki klubo įsikūrimo. Tačiau turime ir kitų, nemažiau svarbių tikslų, kurių įgyvendinimui ir buvo įkurta asociacija - kaip bebūtų, juridinio asmens statusas prideda svorio argumentams, motyvacijos veiklai ir dar labiau suvienija bendraminčius :)

 Klubo tikslai yra nurodyti įstatuose, tačiau šiame skyrelyje, apžvelgsime viską kiek plačiau ir labiau iš mūsų, kaip gamtos, žūklės, aktyvaus poilsio mėgėjų ir mylėtojų pusės.

Vienas iš pagrindinių klubo tikslų - išsinuomoti vandens telkinį ir jį visapusiškai prižiūrėti: įžuvinti, saugoti nuo neleistinus žūklės būdus taikančių asmenų, taikyti kitas žuvinių išteklių ir paties vandens telkinio išsaugojimo priemones.

Kitas svarbus klubo tikslas - kasmet organizuoti bent po kelis su žūkle ar gamtos apsauga susijusius renginius. 

Verslinės žūklės draudimas vidaus vandenyse - vienas iš tikslų, paskatinusių kurti asociaciją, atrodo pagaliau virto realybe. Po ilgų metu beprasmių diskusijų, absurdiškų sprendimų ir pasisakymų iš valdininkų ir "verslininkų" pusės, atrodo pagaliau priimtas sprendimas uždrausti verslinę žūklę vidaus vandenyse. Aišku reiks luktelt keletą metu, bet mes būsime budrūs.  :)

Tikime, kad ateityje bus naujų tikslų, naujų iššūkių, bet esame pakankamai stiprūs, jauni ir energingi, kad juos visus įgyvendintume.

Na, o pabaigai - svarbiausias tikslas - pagauti gyvenimo žuvį!  :)

Copyright 2011 Tikslai - Anykščių žvejų lyga. Anykščių žvejų lyga
Joomla Templates by Wordpress themes free